CESVAINES pilī 28. maijā pulksten 18 notiks akadēmiskās mūzikas koncerts.
– Šogad varam priecāties par reto, Cesvainē pirmo gadījumu, kad mūsu absolvente Emma Bandeniece (skolotājas Ilzes Petrovskas čella klase) pabeigs E. Dārziņa Mūzikas vidusskolu (skolotājas Daces Pūces čella klase), – informē Cesvaines Mūzikas un mākslas skolas direktore Inta Stiene. – Tāpēc aicinājām Emmu kopā ar skolasbiedriem sniegt koncertu Cesvaines pilī. Jaunie mākslinieki piedāvās plašu akadēmiskās mūzikas koncertu divās daļās. Tik plašu koncertu Cesvainē dzirdēsim pirmoreiz. Visi mūzikas cienītāji tiks iepriecināti ar klaviertrio (klavieres, vijole, čells vai kontrabass) un solo priekšnesumiem. Programmā: D. Šostakovičs, E. Šesons, P. Plakidis, M. Bruhs, E. Elgārs, S. Rahmaņinovs, F. Šopēns.
– Vēlam jaunajiem mūziķiem īstu, skaistu karjeru un dzīvi profesionālajā mūzikā! – piebilst Inta Stiene.
Autore: INESE ELSIŅA