Trīs Madonas mākslas skolas (MMS) pasniedzēji – Vija Toča, Lāsma Lasmane un Armands Kalniņš – aprīļa nogalē prezentēja savu audzēkņu darbu ekspozīciju ikgadējā Latvijas izglītības iestāžu profesionālās ievirzes izglītības programmas „Vizuāli plastiskā māksla" valsts konkursa noslēguma seminārā.
Tas norisinājās Saldus mūzikas un mākslas skolas jaunajā, mūsdienīgajā ēkā un pulcēja mākslas skolu pedagogus no visas Latvijas.
Šogad valsts konkursā bija izvēlēta arhitektūras un dizaina tēma – „Es. Vide. Telpa". Gatavojoties konkursam, bērni kopā ar skolotājiem apguva jaunus materiālus un tehnikas – telpisku objektu veidošanu, maketēšanu. Darba metodika, radošais process un rezultāts tika atainots uz drukātām A2 formāta planšetēm, kas no visām Latvijas mākslas skolām tika vestas uz Saldu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.05.2014.
Autore: MĀRĪTE KALNIŅA