17. aprīlī madonieši varēja iepazīties ar to, kas paveikts pirmsskolas izglītības iestādes (PII) „Saulīte" rekonstrukcijas laikā. Lielāko interesi gan jaunajiem vecākiem, gan citiem raisīja bērniem paredzētais peldbaseins.
Atklājot „Saulītes" piebūvi, kurā atrodas peldbaseins, PII „Saulīte" vadītāja Daiga Elga Ābola minēja, ka baseins nav tikai „Saulītes", bet visa novada bērnu ieguvums. Jau pirmās nedēļas kopš atklāšanas pierāda, ka interese par baseinu un iespējām to izmantot ir liela. Nesen „Starā" vērsās Aira Pūce-Freija no Aronas pagasta ZS „Apogi", kas vēlējās zināt, vai PII „Saulīte" baseinā peldēt un mācīties peldēt varēs arī tie bērni, kas mācās citos novada bērnudārzos, kā arī vai šis pakalpojums būs maksas.
– Baseins darbojas vēl tikai nepilnu mēnesi. Līdz pat maija beigām to būs iespēja izmantot arī citu novada pirmsskolas iestāžu bērniem, saskaņojot savus apmeklējumus ar PII „Saulīte". Zinu, ka peldbaseinu jau ir apmeklējuši PII „Sprīdītis" bērni. Interesi ir izrādījuši arī bērnudārzi „Vārpiņa" un „Lācītis Pūks". Jau šobrīd redzam, ka baseins bērniem ļoti patīk, – „Staram" pastāstīja Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.05.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto