Pagājušajā nedēļā laikrakstā „Stars" vērsās Madonas iedzīvotājs Kalvis Koskevičs, paužot savu sašutumu par kāda suņa saimnieku bezatbildību, kā dēļ viņa ģimenes suns ir smagi sakosts un sakropļots.
Vīrietis ar šo bēdīgo pieredzi vēlas brīdināt arī citus iedzīvotājus uzmanīties no agresīvā suņa, kas mīt blakus privātmājai mazdārziņu kooperatīvā, netālu no bijušās šautuves.
– Mazdārziņos Jaunlazdonas pusē garām privātmājai ved ceļš. Tur pie šķūņa dzīvo gaišs liela auguma suns pie ķēdes. Cik redzēts, saimnieks tur aizbrauc būtībā tikai reizi trijās dienās kaut ko pastrādāt. Ir bijis, ka suns noraujas un skraida pa Madonu, un saimnieks par to pat nezina. Pilnīga bezatbildība! Esmu arī redzējis, ka, ja kāds iet garām, suns speciāli ieskrienas, atsitas pret ķēdi, un tā vairākas reizes, cenšoties ķēdi pārraut. Vismaz divos gadījumos ķēde arī nav izturējusi un suns ir sakodis citus garāmejošus suņus. Šāda nelaime 11. maijā notika arī ar mūsu ģimenes suni. Mamma nāca no dārza, pastaigā vedot mūsu suni, kad lielais suns tika vaļā no ķēdes un viņam uzklupa. Sagrāba aiz muguras un kādas 10 minūtes plucināja. Ne mamma, ne pats suns nekādi nevarēja aizstāvēties un neko viņam padarīt. Par laimi, no tāluma viens vīrietis to visu bija sadzirdējis, piebrauca klāt, un kaut kā izdevās agresīvo suni aizdzīt, – to, kā nevainīgā pastaiga beigusies sunim un viņa saimniecei, pastāsta Kalvis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.05.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA