18. maijā Madonas luterāņu draudzē viesosies mācītājs un misionārs no ASV Dons Ričmens.
Jau pagājušā gada rudenī Dons Ričmens apmeklēja Madonas iecirkni un vadīja seminārus par ticību un cilvēku vērtību Dieva acīs. Lielu daļu savas dzīves Dons Ričmens ir pavadījis dažādos misijas braucienos Austrumeiropā. Dons ir kalpojis arī Brazīlijas luterāņu baznīcā.
Šogad, pēc lekciju pasniegšanas Lutera Akadēmijā, viesis apmeklēs Madonas luterāņu draudzi, piedalīsies svētdienas dievkalpojumā un būs kopā ar draudzi brīdi pēc dievkalpojuma.
Autore: INESE ELSIŅA