"Tu mīļā, mīļā māmiņa, es tevi mīlu kā nevienu…" Klausoties, kā mazulis skaita tautasdziesmu, skatītāju vidū ar acīm meklē savu mammu, lai pasniegtu viņai puķi, nodomāju – kaut varētu paturēt atmiņā šo mirkli, kas drīz pēc gadiem, kad bērni būs izauguši, raugoties fotogrāfijās, liksies vēl emocionālāks un nozīmīgāks.
Pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" Māmiņu dienas koncerts šogad netika rīkots Madonas kultūras namā, kā iepriekš, bet gan tie bija svētki katrai grupiņai atsevišķi, uzaicinot ciemos savu ģimeni turpat dārziņā. Tas nozīmē, ka uz šo pasākumu tika gaidītas gan mammas, gan omes, gan tēti un opīši, māsas un brāļi. Pavisam 11 grupiņās bija sarīkoti skaisti svētki māmiņām, bet mazākie bērni savas mammas apsveica grupiņās.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.05.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
JĀŅA MIGLONA foto no pasākuma