30. aprīlī Madonas kultūras namā notika bērnu un jauniešu tautisko deju kolektīvu skate.
Tajā piedalījās Madonas, Lubānas un Varakļānu novada dejotāji, 51 deju kolektīvs, vairāk nekā 900 dejotāju, nodejojot kopsummā 101 deju.
Žūrijā darbojās: Agris Daņiļevičs – XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku radošās grupas pārstāvis, horeogrāfs, deju svētku virsvadītājs; Sandra Jonaite – Cēsu kultūras un tūrisma centra bērnu un jauniešu tautas deju kolektīva „Randiņš" mākslinieciskā vadītāja, horeogrāfe; Edīte Ķikuste – Gulbenes novada skolēnu deju kolektīvu virsvadītāja un deju kolektīvu „Rūsiņš" un „Zelta Rūsiņš" mākslinieciskā vadītāja.
Augstāko novērtējumu žūrija piešķīra trim kolektīviem: pirmsskolas grupā augstāko novērtējumu ieguva Lubānas PII deju kolektīvs „Zvirbulēns"; 10.-11. klašu grupā augstāko pakāpi žūrija piešķīra Madonas Valsts ģimnāzijas deju kolektīvam un Lubānas kultūras nama jauniešu deju kolektīvam „Žuburi".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.05.2014.
Autore: INESE ELSIŅA