5. maijā biedrība "Mūžizglītība Gretēs" saimniecībā "Gretes" rīkoja Jāņa Ilstera piemiņas vietas sakopšanas talku.
Biedrības "Mūžizglītība Gretēs" valdes priekšsēdētāja Biruta Nebare pateicās visiem, kas piedalījās apkārtnes sakopšanā. – Biedrība sakopšanas talkas rīko katru gadu, tās parasti atbalsta arī biedrība "Vidzemes augstienes meži". Talcinieki saradās gan no Vestienas, gan no Ērgļiem. Šogad 5. maijā jau bija zaļa zālīte, un talka tika nodēvēta par "Zaļo talku". Ziedēja baltās un dzeltenās vizbulītes. Darbu pavasarī ir tik daudz – gan ar grābekli, gan zāģi, cirvi un lāpstu, un vienmēr ir prieks par paveikto – skaisto un sakopto apkārtni. Jāņa Ilstera piemiņas vietas apskatei "Gretēs" jau ir pieteikušās pensionāru un skolēnu grupas, – pastāstīja Biruta Nebare. Viņa piebilda: – Gatavojamies arī senioru biedrību tikšanās pasākumam, kas paredzēts maija beigās, vien jāprecizē datums. Pie reizes visi, kas ierodas "Gretēs", var aplūkot arī zīdītājgovis, kam ir atnesušies teliņi, vienai gotiņai – pat dvīnīši.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
Foto no talkas