Līdz ar pavasara iestāšanos mostas daba, cilvēks kļūst aktīvāks, un sākas lielo talku laiks, kad tiek sakopta vide, kurā dzīvojam, strādājam un pavadām savu brīvo laiku.
Tāpēc arī mēs, pirmsskolas izglītības iestādes „Priedīte" kolektīvs, sadarbojoties ar vecāku padomi, noorganizējām iestādes teritorijas labiekārtošanas darbus, lai bērniem radītu tīru vidi un patīkamus apstākļus, kur spēlēties.
Lai gan ikdienā aizņemti savos darbos, vecāki labprāt 29. maija darbdienas vakarā nāca palīgā, līdzi ņemot labu garastāvokli, savus grābekļus, lāpstas un citus darbarīkus, lai iesaistītos lielajos uzkopšanas darbos. Interese par teritorijas labiekārtošanu bija liela, un vecāki ieradās pat pirms norunātā laika, kas liecina par to, cik svarīga vecākiem ir vide, kurā aug un attīstās viņu bērni. Darbi ritēja omulīgā un rotaļīgā gaisotnē, kā jau bērnudārzā pienākas. Netrūka arī smieklu un savas humora devas, kas radīja nepiespiestu gaisotni un saliedēja kā iestādes darbiniekus, tā vecākus un viņu bērnus. Ļoti patīkami, ka vecāki pie sakopšanas darbiem bija ņēmuši talkā arī savus bērnus, tādējādi veidojot viņos attieksmi pret vidi, kurā dzīvojam, un darbu, kas jāiegulda tās uzlabošanā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.05.2014.
Autore: OLGA FABIĀNE,
PII „Priedīte" vadītājas vietniece izglītības jomā