– Aktualizējoties tēmai par vēlamajām soliņu atrašanās vietām Madonā, gribētos pieminēt arī kādu vietu, kur soliņš nav nemaz tik vēlams vai tas vismaz būtu biežāk jāuzrauga kārtības sargiem, – tā pagājušajā nedēļā savu viedokli redakcijai pauda kāda madoniete.
„Soliņš atrodas iepretim Blaumaņa ielas 34 dārzam, uz Pumpura ielas (taciņas), kas, šķērsojot Akmeņu ielu, ved uz estrādes tiltiņu. Šo soliņu vajadzētu pārcelt policijai pārredzamākā vietā, piemēram, uz estrādes pusi, Akmeņu ielas pagriezienā uz Pumpura ielu. Šis soliņš ir kriminālo aprindu pulcēšanās vieta. Tur notiek regulāras iedzeršanas ar visām no tā izrietošajām sekām," novērojusi sieviete.
Jāpiekrīt, ka ne reizi vien novērots iedzīvotājas nofotografētajam attēlam līdzīgs skats vai mirkļi no „ballītes pilnā plaukumā", kad neslēpti sabiedriskajā vietā tiek lietoti alkoholiskie dzērieni, smēķēts, izmētāti atkritumi. Iespējams, kā atpūtas vieta, kur piesēst, šajā rajonā soliņš patiesi būtu nepieciešams, bet varbūt to patiesi pārvietot uz lasītājas minēto vietu vai tuvāk kāpnēm uz Brāļu kapiem, kur tas vismaz būtu labāk redzams no ielas. Otrs variants – turp biežāk patrulēt kārtības sargiem, lai gan saprotams, ka „pie rokas" reti kad šādus „atpūtniekus" izdodas notvert.
Tāpat arī saistībā ar plānotajiem jaunajiem soliņiem lasītāja ieteica, lai Madonas novada pašvaldība tos izvietotu tikai tādās vietās, kur iespējams kontrolēt, kas pie tiem notiek, vai netiek rīkotas nekārtības.
Autore: LAURA KOVTUNA
Foto no personiskā arhīva