Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Latvijas hokeja izlases starts pasaules čempionātā

Redakcija

Autors • 09.05.2014.

Burtu lielums

Šodien Minskā sāksies pasaules čempionāts hokejā. Viedokli par Latvijas hokeja izlases startu šajā pasaules čempionātā lūdzu izteikt Ošupes pagasta pārvaldes vadītāju Aigaru Šķēlu un Madonas novada domes deputātu Rihardu Saulīti.

Vismaz desmitniekā būs
– Gribētos jau domāt, ka mūsējiem izdosies nospēlēt tikpat labi kā Sočos, kaut gan izlases sastāvs ir pamainījies un pēc reitingiem varbūt ir nedaudz vājāks. Bet mums ir jauni spēlētāji, kas sevi var parādīt no vislabākās puses. Esmu pārliecināts, ka minimālo uzdevumu – saglabāt vietu elites grupā – Latvijas hokeja izlase spēs izpildīt, bet es ceru uz mūsu hokejistu vietu pirmajā desmitniekā vai varbūt pat pirmajā astotniekā, – uzsver Aigars Šķēls.
Vaicāts par iespējamo izlases nākamo treneri, viņš atzīst, ka pašreizējais valstsvienības treneris Teds Nolans ir sevi diezgan labi parādījis.
– Zināmas problēmas gan rada tas, ka mūsu izlases starti sakrīt ar Nolana trenētā NHL kluba svarīgām spēlēm, līdz ar to viņš netiek uz visām treniņnometnēm Latvijā, kā tas būtu vajadzīgs. Iespējams, izlases trenera pienākumus varētu uzticēt Artim Ābolam, kā vadībā Rīgas „Dinamo" ir aizvadījis veiksmīgāko sezonu KHL. Pazīstot vietējo hokejistu mentalitāti, zinot viņus jau no bērna kājas – uz ko ir spējīgi un ko no viņiem var dabūt ārā, varbūt Ābols spētu sevi tikpat labi parādīt, arī trenējot Latvijas hokeja izlasi, – atzīmē Aigars Šķēls.

Uzdevums ir paveicams
– Ļoti gribētu iepriecināt sevi un „Stara" lasītājus, teikdams, ka mūsējie arī Minskā nospēlēs tikpat labi kā Soču Olimpiskajās spēlēs. Man ir liels prieks, ka mums veidojas kārtīga valstsvienība no tādiem spēlētājiem, kam rūp valsts un kuri spēlē ar visu sirdi un dvēseli, – uzskata Rihards Saulītis.
– Izlases sastāvs ir ļoti cerīgs, palielinās puišu meistarība, un spēles ar viņu piedalīšanos kļūst aizvien skatāmākas. Pirms pāris gadiem gan, kad Rīgas „Dinamo" vēl nespēlēja KHL, gandrīz jau sāku domāt, vai tā hokeja līdzjušana nav jāpārtrauc, bet tagad skatīties spēles ar mūsējo piedalīšanos kļūst aizvien tīkamāk un interesantāk. Arī aiz okeāna spēlē vairāki ļoti labi mūsu spēlētāji, kā, piemēram, vārtsargs Kristers Gudļevskis, uzbrucējs Zemgus Girgensons. Katrā ziņā izlasei izvirzītais uzdevums – iekļūt pirmajā desmitniekā – noteikti ir paveicams. Un vēl, protams, vajadzētu mūs iepriecināt ar dažām uzvarām, kaut gan visas spēles būs smagas. Bet mums jau pietiks ar vienu divām skaistām uzvarām un vietas saglabāšanu elites grupā. Ko mēs, skatītāji, vairāk varam arī gribēt, ņemot vērā mūsu valsts resursus un mazo ledus haļļu skaitu?

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px