ĻAUDONĀ 8. un 9. maijā A. Eglīša Ļaudonas vidusskolā pēc vairāku gadu pārtraukuma viesojas skolēni un skolotāji no sadraudzības skolas – Juuru ģimnāzijas Igaunijā.
Ciemos atbraukusi kupla delegācija – 41 skolēns un 6 skolotāji. A. Eglīša Ļaudonas vidusskolas direktors Guntis Lazda pastāstīja: – Priecājamies, ka ir izdevies atjaunot sadarbību ar Juuru ģimnāziju Igaunijā. 2013. gada rudens brīvdienās skolotāji devās uz Juuru ģimnāziju Igaunijā, lai atjaunotu tradīciju rīkot skolēnu un skolotāju apmaiņas braucienus. Uzaicinājām viņus ciemos uz savu skolu pavasarī. Šodien igauņu skolēniem dodam iespēju iesaistīties mūsu skolas mācību procesā, apmeklēt divas stundas. Pārstāvēti ir dažādu klašu skolēni, un viņi tiksies ar vienaudžiem stundās. Kopīgs mācību darbs, kā arī sportiskās aktivitātes veicinās savstarpējos kontaktus, draudzību.
Autore: IVETA ŠMUGĀ