Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters un Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris pēc Lielās talkas ir apzinājuši tās vietas Madonas pilsētas teritorijā, kurām turpmāk ir jāvelta lielāka uzmanība un kuras ir jāsakopj. Kā, piemēram, teritorija ap Madonas pilsētas estrādi, pie iebraucamā apļa pie pilsētas kapiem, pie karjera un dažviet citur.
Līdz Lielās talkas dienai par tādu nesakoptu stūrīti Madonā varēja uzskatīt arī Šķiršanās graviņu, kur bija vēl redzamas lielās 2012. gada snieglauzes pēdas – sakritušie zari, no lielā sniega un apledojuma smagā svara aizlauztie koki, tāpat čaklas rokas gaidīja saaugušais pamežs. Braucot pa apvedceļu, pavērās patiešām neglīts skats. Bet nu ledus ir sakustējies. Kā pastāstīja Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris, tas bija viens no iemesliem, kāpēc pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļa Lielajā talkā izvēlējās strādāt tieši šajā objektā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.06.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto