Kas gan tur tā klauvēt sāk:
Tuk, tuk, tuk,
Tuk, tuk, tuk,
Asniņi tur ciemos nāk…
23. aprīļa pēcpusdienā pie PII „Kastanītis" cits pēc cita pieripoja bērnu ratiņi, atvedot topošos bebīšu skoliņas „Asniņš" audzēkņus.
Ar prieku sagaidījām arī topošās māmiņas, un atklāšanas ballīte varēja sākties.
Pirmajā tikšanās reizē kopīgās rotaļās savstarpēji iepazinās gan mazulīši, gan māmiņas. Izveidojām skoliņas „sirsniņu" koku un vienojāmies par turpmāko sadarbību.
Redzot patieso prieku mazuļu un māmiņu acīs, sapratām, ka šī tikšanās bija jauks mirklis viņu un mūsu ikdienā. Katrā nākamajā nodarbībā aicināti piedalīties arī jauni bebīšu skoliņas dalībnieki!
Informācija – mājas lapā www.madona.lv/kastanitis un pa tālruni 64821210, 29796784, 27197950.
Autore: MARUTA POZDŅAKA,
projekta „Bebīšu skoliņa
„Asniņš"" vadītāja
ĀRIJAS LOGINAS foto