Pagājušajā sestdienā Madonā notika Saieta laukumā un Madonas sporta centrā uzstādīto vides monitoru atklāšana.
Vides monitoru uzstādīšana ir viena no starpvalstu projekta „Sociāli ekonomiskās attīstības, biznesa un sadarbības veicināšana pierobežas reģionos" aktivitātēm, kas paredzētas aprīkojuma iegādei uzņēmējdarbības izstāžu un pasākumu nodrošināšanai.
Projekta vadītāja Dace Āriņa „Staram" atzina, ka ideja par monitoru iegādi un uzstādīšanu radusies projekta izstrādes gaitā – 2012. gadā.
– Projekts ir vērsts uz dažādām uzņēmējdarbību popularizējošām un veicinošām aktivitātēm, kā arī pieredzes apmaiņu. Viens no piemērotākajiem atspoguļošanas veidiem ir šie vides monitori. Tie jau līdz šim ir bijuši moderns akcents lielajās pilsētās, taču arī mazās pamazām sāk iepazīt vides monitoru sniegtās iespējas. Ceru, ka arī uzņēmēju interese tikai pieaugs. Pie monitoriem gan vēl jāpierod. Tikai pagājušajā piektdienā tika apstiprināts nolikums par to, kādai saturiski un vizuāli jābūt informācijai, kuras atainošanai var izmantot vides monitorus, – pastāstīja Dace Āriņa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.04.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto