Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Apkures sezona Madonā izskan

Redakcija

Autors • 30.04.2014.

Burtu lielums

Šogad piedzīvojām siltākās Lieldienas šajā gadsimtā, kad daudzviet Latvijā tika sasniegti šā pavasara siltuma rekordi. Pirms svētkiem, bažījoties par aukstuma viļņiem un salu naktīs, liela daļa Madonas pilsētas daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju bija par to, lai siltums vēl netiktu atslēgts un gaidāmajās četrās brīvdienās nebūtu jādzīvo drēgnumā.

Dažu māju iedzīvotāji gan bija tālredzīgāki, paļāvās uz sinoptiķu prognozēm par silto laiku, to, ka Lieldienās termometra stabiņš varētu pakāpties līdz +20 grādiem un, iespējams, pat vairāk, un no apkures atteicās. Tā arī notika – brīvdienās dzīvokļos nebija jāsalst arī tajās mājās, kur apkures sezona beidzās pirms svētkiem. Savukārt lielākā daļa no centralizētās siltumpiegādes atteicās pagājušajā nedēļā.
– Pirmā darbdiena pēc Lieldienām izvērtās ļoti spraiga. Saņēmām daudzus telefona zvanus un iesniegumus ar lūgumu atslēgt apkuri, un tos saņēmām arī nedēļas turpmākajās dienās. Tagad var teikt, ka apkures sezona Madonas pilsētā ir beigusies, siltums pilnībā nav atslēgts tikai dažās mājās. Kopumā apkures sezona Madonā ir aizritējusi veiksmīgi, bez lieliem siltuma padeves pārtraukumiem, – situāciju raksturoja SIA „Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.04.2014.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px