Pagājušajā mācību gadā J. Norviļa Madonas mūzikas skolā aizsākās koncertlekciju cikls „Iepazīsti mūzikas instrumentus".
Šajā mācību gadā notikuši jau divi koncerti. Pateicoties skolas direktora Mārtiņa Berga plašajiem sakariem mūziķu aprindās, uz Madonu tiek aicināti labākie sava instrumenta meistari, lai dalītos pieredzē.
7. martā klātesošie tika iepazīstināti ar flautu un trompeti. 23. aprīlī ar saistošu stāstījumu un instrumentu skanējuma demonstrējumiem publiku aizrāva skolas absolvents, pedagoga Artura Kloppes audzēknis, tagad J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas 2. kursa students mežradznieks Ilmārs Bērziņš un bijušais Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra tubists, tagad Gulbenes mūzikas skolas pedagogs Jānis Dimants.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.04.2014.
Autore: INGRĪDA GAILĪTE,
skolas direktora vietniece izglītības jomā