Sestdien, 26. aprīlī, no pulksten 8 Saieta laukumā tirgojam un pērkam sēklas un stādus, dārza inventāru, aprīkojumu un tehniku, amatnieku un mājražotāju izstrādājumus, kā arī ēdamas, skaistas un praktiskas lietas.
No pulksten 9, kad jau būsim nedaudz apjautuši tirgus piedāvājumu, varēsim ar sarunu, interviju un konkursu starpniecību uzzināt vairāk par tirgus dalībniekiem un to piedāvātajām precēm un izstrādājumiem. Kā allaž, šī pasākuma veidošanā ir iesaistīts arī pilsētas kultūras nams, un tirgus gida lomu šoreiz ir uzņēmusies Aija Špure. Tiem, kuri uzmanīgi ieklausīsies viņas vadītajās intervijās, ir izredzes tikt pie balviņām no pašiem uzņēmējiem.
Igaunijas-Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas starpvalstu projekta ietvaros Saieta laukumā ir uzstādīts ekrāns, kas šobrīd strādā testa režīmā. Projekta vadītāja Dace Āriņa aicina pulksten 10 visiem kopā uzgavilēt par vēl vienu labi paveikto darbu, jo tieši šajā stundā notiks vides monitora oficiālā atklāšana, kurā solīja piedalīties arī novada vadība.
Prieka notis pavadīs svētku uzrunas, skanot Madonas pilsētas jauniešu pūtēju orķestra maršiem. Ap 30 jauno orķestrantu Artura Kloppes vadībā dāvās savu sparu un pozitīvas emocijas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.04.2014.
Autore: INGA ARĀJA,
Madonas novada pašvaldības
kultūras darba organizatore