24. aprīlī mācību ekskursijā uz Anīkščiem Lietuvā devās Madonas reģiona mājturības, sociālo zinību, vizuālās mākslas skolotāji, savukārt 16. aprīlī Madonā viesojās Anīkšču rajona izglītības iestāžu metodisko apvienību vadītāji.
Tā bija koleģiāla atbildes vizīte, jo pagājušā gada aprīlī pieredzes apmaiņā Anīkščos pabija Madonas reģiona vispārizglītojošo skolu skolotāju metodisko apvienību vadītāji.
– Es Madonā esmu pirmo reizi, bet citi kolēģi šeit bijuši, un viņiem Madonā ir draugi, – laikraksta uzrunāta, atklāja Jolanta. – Diena bija saplānota ļoti intensīvi. Mēs viesojāmies novada domē, uzklausījām pašvaldības vadītāju viedokli par norisēm izglītības jomā, Madonas pilsētas 1. vidusskolā iepazināmies ar jūsu skolas aktivitātēm. Madonieši ir ļoti draudzīgi, un mēs uzzinājām daudz jauna, kas notiek pie jums, bet pie mums, Lietuvā, nav īstenojies. Piemēram, ļoti iepatikās Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolēnu koris, kas nodziedāja vairākas dziesmas. Vērojām arī sporta nodarbības, un esam pateicīgi izglītības nodaļas vadītājai Solvitai Seržānei, tāpat pārējiem speciālistiem, kas noorganizēja šo tikšanos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.04.2014.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto