25. aprīlī pulksten 13 kluba „Pie kamīna" dalībnieki aicināti pulcēties uz ikmēneša tikšanos.
Kā laikrakstu informē Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Līga Grāvīte, šoreiz tikšanās sāksies Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolā, jo skolas audzēkņi pensionētajiem ļaudīm sniegs muzikālus sveicienus.
Pēc priekšnesumiem kluba dalībnieki dosies uz Madonas bērnu un jauniešu centru Skolas ielā, un tur notiks tikšanās ar novada deputāti Jeuženiju Adamoviču. Sarunas temats – pilsētas un novada saimnieciskā dzīve.
Autore: INESE ELSIŅA