Reģionālās tūres „Latvija arī var!" ietvaros partijas „Latvijas attīstībai" Eiropas Parlamenta (EP) kandidāti 4. aprīlī viesojās Madonā.
Vizītes mērķis bija satikties ar novada pašvaldības pārstāvjiem, vietējiem uzņēmējiem un vēlētājiem.
– Madonā neesmu bijis gadus desmit, patīkami pārsteidza sakoptā Vidzemes pilsēta, – darba dienas izskaņā laikrakstam rezumēja EP kandidāts Andrejs Žagars. – Ļoti spēcīga personība ir jūsu pašvaldības vadītājs. Salīdzinot ar citām pašvaldībām, kurās esmu viesojies, tikšanās ar Andreju Ceļapīteru atstāja vislabāko iespaidu. Viņš, protams, nevar ietekmēt procesus valstī, bet redzējums, profesionālā izpratne un visu jomu pārzināšana (arī valstiskā līmenī) starp pašvaldību līderiem ir reta parādība.
Ļoti patīkami apciemot Latvijas pilsētu, kur skaidri redzama vēlme pēc izaugsmes un ir liels potenciāls to īstenot.
Tiekoties ar partijas pārstāvjiem, Madonas uzņēmēji uzsvēra, ka svarīgi sasaistīt izglītību ar reālo situāciju darba tirgū. Uzņēmējus un Madonas kultūras nozares pārstāvjus visvairāk uztrauca stabilitātes trūkums no valsts puses, jo noteikumi nodokļu politikā mainās ar katru valdību un katru nākamā gada budžetu. Vairāki Madonas iedzīvotāji uzsvēra, ka ir apkaunojoši pēc divdesmit neatkarības gadiem uz Rīgu joprojām doties pa tik sliktiem ceļiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.04.2014.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto