A. Eglīša Ļaudonas vidusskolā jau vairākus gadus tiek rīkotas Atvērto durvju dienas, lai potenciālie skolēni varētu iepazīties ar skolu. Pirmie uz tikšanos šopavasar tika aicināti devīto klašu audzēkņi, kuriem nākamajā mācību gadā ir nodoms turpināt izglītību 10. klasē. Un kāpēc gan tā nevarētu būt Ļaudonas vidusskola?
Kā „Staru" informēja A. Eglīša Ļaudonas vidusskolas direktors Guntis Lazda, šim aicinājumam atsaucās ap 25 jaunieši no Mārcienas, Lazdonas, Barkavas, Degumniekiem, Dzelzavas, Murmastienes un dažām citām skolām. Daži audzēkņi bija ieradušies kopā ar vecākiem.
– Interese par iespējām mācīties mūsu skolā bija samērā liela. Ļoti labas atsauksmes saņēmām par atjaunoto skolas internātu, tāpat sporta zāli, muzeju. Visu, kas mums ir labs, atzinīgi novērtē arī citi un vismaz daļai jauniešu no citiem pagastiem un novadiem palīdz izšķirties par labu mūsu skolai. Mēs par to, protams, ļoti priecājamies, – atzina skolas direktors Guntis Lazda.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.04.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA