Šoceturtdien, 17. aprīlī, Madonas pirmsskolas izglītības iestāde (PII) „Saulīte" vērs durvis ikvienam interesentam, kurš vēlēsies iepazīties ar pārmaiņām, kādas pēdējos gados notikušas bērnudārzā.
PII „Saulīte" vadītāja Daiga Ābola „Staram" pastāstīja, ka 17. aprīlis ie-stādē būs atvērto durvju diena, kad apkārtējai sabiedrībai varēs paziņot par to, ka sešus gadus ilgušais cikls beidzot ir noslēdzies un „Saulīte" atkal spēj darboties ar pilnu atdevi.
– Viss „Saulītes" kolektīvs ir gatavs izrādīt iedzīvotājiem to, kādas pārmaiņas ir notikušas gan vecajā ēkas daļā, gan piebūvē. Katrā vecuma grupiņā notiks radošās darbnīcas, kurās no pulksten 10 līdz 12 varēs piedalīties ikviens interesents. Bērnudārza darbinieki, apmeklētājiem ierodoties, iedos ceļvedi, kā arī izvadās pa iestādes telpām. Pēcpusdienā – pulksten 16 – notiks svinīgs pasākums „Tas brīnums ir noticis!", kurā pateiksimies tiem cilvēkiem, kas šajā garajā būvniecības posmā ir rūpējušies, lai darbs turpinātos un Madonas novada iedzīvotāji saņemtu jaunu būvi, ar kuru lepoties. Lielāko pateicību jau šobrīd vēlos izteikt „Saulītes" darbiniekiem, kas šo grūto posmu ir izturējuši, reizēm strādājot pat ekstremālos apstākļos, bet nevienu brīdi nepārtraucot darbu. Paldies arī bērnu vecākiem, kas palikuši uzticīgi „Saulītei" un turpināja izmantot iestādes pakalpojumus, kopā ar mums pacietīgi gaidot darbu nobeigumu, – to, ka dažādām emocijām piesātinātajam sešu gadu ciklam noslēgumā nepieciešams bērnudārza nosaukumam atbilstošs gaišs pasākums, atzīmēja Daiga Ābola.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS