Jaukais pavasaris, siltie saules stari un putnu čivināšana ne tikai ielīksmo katra sirdi, bet arī mudina uz labiem darbiem.
Blaumaņa biedrībai sadarbībā ar Ērgļu vidusskolu jau par tradīciju pavasarī kļuvusi ciemošanās sociālās aprūpes centrā (SAC) „Kastaņas" – šogad tas notika 4. aprīlī.
7. klases skolēni audzinātājas Mārītes Kovaļevskas vadībā bija sagatavojuši pavasarīgus priekšnesumus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.04.2014.
Autore: ZINTA SAULĪTE,
„Braku" muzeja vadītāja