Otrdien Madonu un Varakļānus apmeklēja biedrības „No sirds Latvijai" dibinātāja, bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba. Madonā Inguna Sudraba ar iedzīvotājiem tikās J. Norviļa Madonas mūzikas skolā, lai uzklausītu viņu domas, kā arī informētu par biedrības, kas nes arī kustības nosaukumu, darbību un tālākajiem plāniem.
Kā zināms, Inguna Sudraba pērn novembrī paziņoja par vēlmi saliedēt sabiedrību vienotā kustībā un šā gada janvārī nodibināja biedrību tautas kustību „No sirds Latvijai", kurā šobrīd jau ir vairāk nekā 600 biedru.
Inguna Sudraba norādīja, ka ideja par kustības dibināšanu viņai dzimusi vienatnē, taču pilnībā nostiprinājusies pēc Daces Novickas zvana. Abas arī kļuvušas par „No sirds Latvijai" dibinātājām, un biedrība jau īsā laikā spējusi piesaistīt daudz cilvēku, kuriem nav vienaldzīgs Latvijas valsts un tās iedzīvotāju liktenis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.04.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto