Šodien, 11. aprīlī, Valmierā notiks erudīcijas konkursa „eXperiments" Vidzemes reģiona pusfināls, kurā piedalīsies arī Madonas Valsts ģimnāzijas komanda „Epsilons 7".
Kā informē organizatori, šogad erudīcijas konkursā „eXperiments" reģistrējās 176 komandas un tikai 30 zinošākās no visas Latvijas jeb 5 no katra reģiona kvalificējās konkursa pusfināla kārtai. Dalībnieki tiksies noslēdzošajā atlases posmā, lai mērotos fizikas zināšanās un cīnītos par iespēju kvalificēties „eXperimenta" fināla spēlei, kas risināsies televīzijas raidījumā kanālā LNT.
Pusfinālā Vidzemes reģiona komandas atbalstīs, iedvesmos un aicinās viesoties savā darbavietā RTU Elektroenerģijas fakultātes Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta vadošais pētnieks, docents Pēteris Apse-Apsītis.
Madonas Valsts ģimnāzijas komandai „Epsilons 7" pusfinālā būs jāmērojas spēkiem ar Gulbenes 2. vidusskolas komandu „Voltiņš", Gulbenes 2. vidusskolas komandu „Einšteini", Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas komandu „Radioaktīvie" un Valmieras Valsts ģimnāzijas komandu „Jaunā strāva".
Autore: INESE ELSIŅA