Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Ļaudonā viesojas norvēģi

Redakcija

Autors • 09.04.2014.

Burtu lielums

ĻAUDONĀ un Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolā šajās dienās (no 5. līdz 10. aprīlim) viesojas jauniešu grupa no Norvēģijas, „Staru" informē A. Eglīša Ļaudonas vidusskolas direktors Guntis Lazda.

– Mēs, saņemot šādu piedāvājumu, protams, piekritām uzņemt ciemiņus no Norvēģijas. Grupa (kopskaitā 23, tai skaitā ap 16 bērnu) Ļaudonā ieradās pagājušajā sestdienā. Mēs viņus izmitinājām skolas internāta telpās. Tas, ka 2013. gadā skolā tika atjaunots internāts, patiešām ir liels ieguvums, jo pretējā gadījumā mums šī iespēja, visticamāk, ietu secen. Tikšanās sākās ar iepazīšanos, savstarpēju komunicēšanu, prezentācijām. Mēs bijām sagatavojuši ieskatu par Ļaudonu, savukārt mūsu jaunie norvēģu draugi – kā viņi pavada brīvo laiku. Katra klase tiekas ar norvēģu jauniešiem un mēģina komunicēties angļu valodā. Tas, kā atzīst mūsējie, izdodas samērā labi, bet ir arī tulki, kas vajadzības gadījumā var tulkot. Programmā ir paredzētas aktivitātes gan Ļaudonas vidusskolā, gan citās pagasta iestādēs. Mūsu viesi ir jau apmeklējuši diakonijas centru, ļaudis pansionātā, tāpat divas pēcpusdienas pavadīja bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā „Acs", bet šodien mums ir sporta diena, – vakar pastāstīja A. Eglīša Ļaudonas vidusskolas direktors Guntis Lazda.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px