Nepatīkams un pat šokējošs pienāca svētdienas, 6. aprīļa, rīts Bērzaunes pagastā, kur pa nakti kādi huligāni jauniešu centram „Rīts" bija izsituši logu un durvju stiklus.
Diemžēl prāta un spēka izpostīt to, ko citi cēluši un lolojuši, daudz nevajag. Tā arī šajā situācijā – dažu vietējo jauniešu ālēšanās un dažu desmitu minūšu „izklaides", kā liecina šābrīža informācija, alkohola reibumā, novedušas pie aptuveni vairāku simtu eiro lieliem zaudējumiem. Lai gan zaudējumu apmērs šobrīd vēl tiekot precizēts, lielākais rūgtums, visticamāk, gan ir par to, ka noskaidrots – vainīgie ir vietējie jaunieši, kas paši savulaik darbojušies jauniešu centrā un kam dota ne viena vien iespēja, sniegta palīdzīga roka. Notikušais biedrības bērnu un jauniešu apvienības „Rīts" dibinātājiem, domājams, ne tikai sāpīgi iesitis pa kabatu, bet arī satricinājis morāli. Gluži kā teicienā – ir iekosts tai rokā, kas iepriekš tikai devusi, centusies darīt maksimālo, lai jauniešiem būtu labāk.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.04.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
Foto no jauniešu centra arhīva