Kā jau „Stars" informēja, Madonas novada domes februāra sēdē tika izveidota Madonas novada pašvaldības apbalvojumu piešķiršanas komisija 7 cilvēku sastāvā.
Līdz šim par novada domes izveidoto un apstiprināto apbalvojumu – Goda diplomu un Goda zīmi, kā arī Atzinību un Pateicību – piešķiršanu pēc domē iesniegtajiem un administratīvajā nodaļā apkopotajiem ierosinājumiem par attiecīgo personu vai iestāžu apbalvošanu lēma domes komiteju vai pašvaldības domes sēdēs. Lai atvieglotu komiteju darbu, nodrošinātu, ka visi iesniegumi apbalvojumu piešķiršanai tiek izskatīti pēc vienādiem kritērijiem, kā arī lai būtu nodrošināta sabiedrības pārstāvju iesaiste apbalvojamo kandidātu vērtēšanas procesā, tika izveidota Madonas novada apbalvojumu piešķiršanas komisija.
Aizvadītajā trešdienā komisijas locekļi sanāca uz pirmo sēdi, kurā par komisijas vadītāju tika ievēlēta Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne. Komisijas locekļi sprieda par komisijas nolikumu, kā arī par atsevišķiem grozījumiem nolikumā par Madonas novada pašvaldības Goda diploma un Goda zīmes, Atzinības un Pateicības piešķiršanas kārtību.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.04.2014.
Autore: BAIBA MIGLONE