16. aprīlī Madonā ieradīsies delegācija no sadarbības pilsētas Anīkščiem (Lietuva).
Pagājušā gada 23. aprīlī uz Lietuvu, ilggadējo Madonas sadarbības pilsētu Anīkščiem, pieredzes apmaiņā devās Madonas reģiona vispārizglītojošo skolu skolotāju metodisko apvienību vadītāji. Šogad sekos Lietuvas kolēģu atbildes vizīte.
– Plānojam nelielu tikšanos ar novada domes vadību, pēc tam Madonas pilsētas 1. vidusskolā tiksimies ar Madonas reģiona vispārizglītojošo skolu metodisko apvienību vadītājiem, lai uzklausītu viņu pieredzes stāstu, – viesiem domāto programmu iezīmē Madonas novada domes izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne. – Pēc tam dosimies uz pirmsskolas izglītības iestādi „Saulīte", ir doma apskatīt arī Madonas sporta halli un sporta bāzi „Smeceres sils". Noslēgumā plānojam tikšanos Kalsnavā un Kalsnavas arborētuma apskati.
Madonas reģiona vispārizglītojošo skolu skolotāju metodisko apvienību vadītāji šajā pavasarī savukārt iecerējuši pieredzes apmaiņas braucienu uz Igauniju. – Ik palaikam ir svarīgi apskatīt, kas izglītības jomā notiek pie kaimiņiem, – komentē Solvita Seržāne. – Vēl saskaņojam programmu, un tad kopā ar skolu bibliotekāriem mācību gada noslēgumā paviesosimies kaimiņu valstī.
Autore: INESE ELSIŅA