Bērzaunes amatierteātrim 15 gadu jubilejas sarīkojumā „Mēs tiksimies martā" ir dots nosaukums „Priekā!".
– Tas nozīmē, ka ar prieku nākam uz mēģinājumiem, ar prieku spēlējam teātri, vēlamies sagādāt prieku saviem skatītājiem, ar prieku piedalāmies pasākumos. Nosaukumu izdomāja mūsu kolektīva sufliere Līga Kalniņa. Protams, pasākuma laikā nosauca visus nosaukumus, kas tika ieteikti mūsu kolektīva vārda došanas ideju konkursā. To vidū ir: „Lāčabērni", „Lāčuki", „Bērzaunes lācēni", „Pekausis", „Bagāža", „Piespēle", „Acumērs", „Aizmutis", „Bērzaunes Pekauši", „Varavīksne" un daudzi citi. Parasti vārdu savam bērnam izraugās vecāki, bet mēs jau esam tik lieli, ka to varējām izdarīt paši. Izvēlējāmies Līgas piedāvāto nosaukumu, kas izklausās tik jauki, –
„Priekā!".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.04.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AINAS KARAVAIČUKAS foto