Emocijām bagāti un saviļņojoši tika aizvadīts Madonas pilsētas 1. vidusskolas salidojums 8. martā, kad daudzi bijušie absolventi un skolēni izmantoja iespēju atkal satikties un pateikties saviem pedagogiem.
Arī skola teic paldies ikvienai lieliskajai personībai, kas Madonas pilsētas 1. vidusskolā savulaik mācījusies vai strādājusi, kā arī pašreizējiem tās skolēniem un skolotājiem. Skolotāja, Madonas pilsētas 1. vidusskolas muzeja vadītāja Daila Semberga uzsvēra, ka ir palikuši vēl tik daudzi nepateikti paldies, kurus, iespējams, nekad arī neizdosies visus paust: – Caur Madonas pilsētas 1. vidusskolu ir gājuši tik daudz ārkārtīgi brīnišķīgu cilvēku, ka visus nemaz nevar pieminēt. Bet es tomēr gribētu censties pateikt paldies vismaz daļai. Paldies lieliskajai Madonas Valsts ģimnāzijai (MVĢ), kas tapa uz mūsu jauno, atraktīvo un progresīvo skolotāju bāzes. Tur aizgāja strādāt talantīga organizatore Vanda Maderniece, izcili skolotāji un savas nozares entuziasti, no kuriem daudzi ir arī mūsu absolventi: Iveta Vabule, Vija Bebriša, Ārija Fārte, Laimdota Jansone, Līga Ragaine, Daina Bērziņa, Valda Cakule, Inga Šneidere, Solita Medene, Līvija Tomiņa, Janina Āriņa, Marita Kazakeviča, Aija Šmeisa, Aivars Bebrišs, Aina Miezīte (nu strādā Rīgā). Salidojumā ikviens no šiem skolotājiem, kā arī daudzi citi tika pieminēti ar labiem vārdiem, novērtēts viņu darbs. Kādreizējie skolēni secināja, ka šie skolotāji viņos ielikuši pamatus visai dzīvei.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.03.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
LĪGAS OZDOBAS foto