Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par finansējuma piešķiršanu J. Norviļa Madonas mūzikas skolai.
Izskatījusi J. Norviļa Madonas mūzikas skolas direktora Mārtiņa Berga iesniegumu, Madonas novada pašvaldības dome nolēma piešķirt 900 EUR J. Norviļa Madonas mūzikas skolas kamerorķestrim dalībai Dziesmu svētku ieskaņu koncertā un Vidzemes kamerorķestru festivālā no budžetā nesadalītajiem līdzekļiem.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS