18. martā pulksten 16 Cesvaines pilī, muzeja izstāžu zālē, tiks atklāta gleznotājas Ērikas Doganas darbu izstāde „Krāsaina smarža".
Pavasaris, dabas atmoda, saulainas dienas, visapkārt ziedi visās varavīksnes krāsās un arī pati māksliniece – kolorīta personība. Gatavojoties izstādes atvēršanai, aicināju Ēriku pastāstīt par savu radošo darbu, atskatīties uz paveikto un pieskarties šābrīža izjūtām.
Ērika Dogana: – Smarža ir it visam ap mums. Agram rītam, vakaram, lietum, gadalaikiem, telpai, puķei. Man vienmēr gribējies šo sajūtu uzgleznot. Tas nav tik vienkārši, bet dod daudz prieka un liek meditēt un domāt.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.03.2014.
Autore: DAIGA MATROZE,
Cesvaines muzeja speciāliste