BĒRZAUNES pagastā SIA „Augstiene" atpūtas kompleksā „Gaiziņš" ziemas sezona vēl nav noslēgusies, jo pēc atkušņa atkal ir sasnigusi balta un pabieza sniega kārta.
Par slēpošanas sezonu uzņēmuma valdes loceklis Juris Stradiņš saka: – Šī savādā ziema mūs visus ir iespaidojusi, un daudzi slēpes jau ir nolikuši malā. Taču trases pie mums vēl darbojas, un liekas, ka esam vieni no nedaudzajiem kalnu trašu apsaimniekotājiem, kuri vēl nodrošina iespēju slēpot. Cik ilgi to varēs, nevar pateikt, jo nedēļas beigās atkal sola plus 10 grādu. Šonedēļ vēl noteikti var izbaudīt ziemas priekus. Gaidām ciemos grupas gan no Lietuvas, gan Rīgas. Pavasara ieskandināšanas karnevāls gan laikam šīs sezonas beigās nenotiks, jo pati sezona bija tāda samocīta.
Autore: IVETA ŠMUGĀ