23. martā Madonas kultūras namā norisināsies sporta deju konkurss „Madonas valsis", uz ko ieradīsies dejotāji no apkārtējiem novadiem un kaimiņu valsts.
Lēno valsi, tango, kvikstepu, Vīnes valsi, sambu, rumbu, ča-ča-ča, džaivu izdejos dažāda vecuma bērni un jaunieši no Aizkraukles, Apes, Balviem, Cēsīm, Ērgļiem, Gulbenes, Jēkabpils, Ķeguma, Ķeipenes, Limbažiem, Rīgas, Smiltenes, Valkas un Madonas, kā arī viesi no Igaunijas.
– Pērn konkurss diemžēl nenotika, – laikrakstam atzīst deju pedagogs Artis Birks. – Šogad kopā ar kolēģi mēģinām to atkal iedzīvināt. Rudenī ar audzēkņiem ceru atsākt strādāt pats, pēc veselības problēmu pārvarēšanas pamazām cenšos atgriezties ierindā. Lai konkurss varētu notikt, finansiāli organizatoriem palīdz Madonas novada pašvaldība, veikals „Maxima", SIA „Meiers" veikals „Ziedu dārzs" Madonā, SIA „Latvijas Grāmata" grāmatnīca „Saule", uzņēmums „Tormenta Plus".
Tiesnešu komandā darbosies tiesnesis no Somijas, Igaunijas, konkursā dejos vairāki ārzemju pāri.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.03.2014.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto