Skolēnu pavasara brīvdienās – no 17. līdz 20. martam – Madonas bērnu un jauniešu centra (BJC) audzēkņiem tiek rīkota dienas nometne „Pavasari gaidot".
Nometnē darbosies apmēram 15 Madonas BJC pulciņu audzēkņu, kuri mācās no 1. līdz 5. klasei.
Nodarbības notiks Madonā, Raiņa ielā 12, jauniešu centra „Kubs" telpās. Nometnē dalībnieki tur pavadīs katru dienu no pulksten 9.30 līdz 17, kā arī vakaru un nakti uz 20. martu. Līdzi jābūt maiņas apaviem un nepieciešamajam gulēšanai telpā uz grīdas.
Nometnē bērni darbosies praktiski un radoši. 19. martā skolēni dosies uz Cēsu Z(in)OO, kur piedalīsies LEGO mācības nodarbībā. Ar nometnes audzēkņiem kopā būs skolotājas Nadja Niedrīte un Vija Pelše, kā arī citi BJC pedagogi.
Pieteikšanās – līdz 13. martam Madonas BJC metodiskajā kabinetā (Skolas ielā 8a), samaksājot dalības maksu 10 EUR un iesniedzot ārsta izziņu par veselības stāvokli (jānorāda – ir/nav potējies pret ērču encefalītu, par alerģiju, pedikulozi, hroniskām saslimšanām un speciālo medikamentu lietošanu). Plašāka informācija – pie Vijas Pelšes (t. 28319577).
Autore: INESE ELSIŅA