Jau trešais gads, kopš esmu absolvējusi Madonas pilsētas 1. vidusskolu. Tagad mācos Vidzemes Augstskolā, tomēr šis semestris man būs nedaudz citādāks – pavasari pavadīšu, studējot žurnālistiku kādā Austrijas pilsētā –
Klāgenfurtē.
Lēmumu augstāko izglītību iegūt tieši komunikācijās pieņēmu jau vidusskolas solā. Mani vienmēr ir saistījuši cilvēki, dažādu dzīves filozofiju iepazīšana, iespēja komunicēt, allaž paticis „turēt roku uz pasaules pulsa". Tas ir līdzīgi kā vērot pasauli caur kaleidoskopu – nekad nav garlaicīgi, nekad līdz galam nevari būt pārliecināts, ka tas, ko saskati, tiešām ir tā, kā redzi. Jau vidusskolā, cenšoties strādāt pie skolas avīzes, sapratu, ka šis ir mans lauks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.03.2014.
Autore: MADARA KOLNEJA