ĒRGĻU vidusskolā šodien, 26. februārī, pulksten 12.30 plānota tikšanās ar Latvijas olimpiskās bobsleja komandas dalībniekiem Daumantu Dreiškenu un Vairi Leibomu.
– Zinot, cik noslogots ir sportistu darba grafiks – kā vienas sacensības beidzas, tā sākas gatavošanās nākamajām -, mēs izmantojām šo iespēju, kad abi sportisti uz mirkli ierodas apciemot savējos, un uzaicinājām viņus uz tikšanos, – stāsta Ērgļu vidusskolas direktore Inese Šaudiņa. – Vairis, kas ir mūsu skolas absolvents, ierodas apciemot mammu, bet Daumantam Ērgļos dzīvo sievas ģimene. Starp citu, Daumants ar savu sieviņu Gunu Picku ir iepazinies tieši šeit, Ērgļos, kad viņš piedalījās skolu jaunatnes ziemas olimpiādē, bet Guna strādāja olimpiādē par brīvprātīgo. Tā kā abi puiši ir mūsējie, mums šīs izjūtas, vērojot bobslejistu startus olimpiādē, bija īpašas – mēs neturējām īkšķus par Latvijas pirmo vai otro ekipāžu, bet gan par Vairi vai Daumantu. Protams, vēl satraucošāk bija viņu ģimenēm, bet arī mums sirdis pukstēja straujāk, redzot televīzijas ekrānā pazīstamas sejas.
Pasākums sāksies ar abu sportistu svinīgu sagaidīšanu pie skolas ar pūtēju orķestri (jo Vairis nāk no mūziķu Leibomu dzimtas) un novada pašvaldības vadītāja uzrunu, bet pēc tam risināsies sarunas ar sportistiem skolas zālē. Būs arī iespēja saņemt sportistu autogrāfus.
Autore: BAIBA MIGLONE