28. februārī pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centrs aicina pilsētas pensionētos ļaudis uz ikmēneša tikšanos.
Kā informē aktivitātes organizatore Līga Grāvīte, šoreiz kluba „Pie kamīna" dalībnieki aicināti noklausīties Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte" audzēkņu koncertu. Tikšanās otrajā daļā Valda Bērziņa stāstīs par ceļojuma iespaidiem Anglijā, Skotijā, Velsā.
Autore: INESE ELSIŅA