27. februārī pulksten 19 Madonas katoļu draudzes mājā tiks uzsākts Ilonas un Raimonda Grīgu vadītais pastorāts.
Pastorāts ir tikšanās, kurā kopā sanāk 12-25 cilvēki, lai kopīgi baudītu maltīti, piedzīvotu sadraudzību, uzklausītu mācību, dalītos pieredzē, slavētu un lūgtos.
Pastorāta pirmsākumi meklējami Londonā, Svētās Trīsvienības baznīcā, kur tie notiek kopš 1982. gada. Arī Alfa kurss aizsākās tieši tur.
Pastorāti ir veids, kā Alfa kursu beidzējiem pakāpeniski pievienoties draudzei, turpinot uzsākto sadraudzību. 3. martā pulksten 19 draudzes mājā plānots Ludmilas un Edgara Puzāku vadītais pastorāts. Iecerēts arī pastorāts, ko vadīs Inguna un Aivars Zariņi.
Autore: INESE ELSIŅA