Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Ieviesīs elektroenerģijas pabalstus trūcīgajiem

Redakcija

Autors • 25.02.2014.

Burtu lielums

Pagājušajā nedēļā, pašvaldību pārstāvjiem tiekoties ar labklājības un ekonomikas ministriem, nolemts veidot atsevišķu valsts pabalstu trūcīgajiem elektrības rēķinu samaksai pēc elektroenerģijas tirgus atvēršanas.

Iepriekš laikraksts „Stars" jau informēja, ka elektroenerģijas tirgu pilnībā plānots atvērt 1. aprīlī, tajā iekļaujot arī mājsaimniecības. Rēķins par elektrību mēnesī mājsaimniecībai varētu pieaugt no pieciem līdz astoņiem eiro, kas atsevišķām ģimenēm sagādās papildu izmaksu slogu.
– Visdrīzāk, virzīsimies tālāk ar atsevišķu mērķētu pabalstu, kurš ir uz laiku, lai aptvertu gan trūcīgās, gan maznodrošinātās personas. Šobrīd izskatās, ka visas problēmas enerģētikā būs jārisina Labklājības ministrijai (LM), – žurnālistiem sacīja labklājības ministrs Uldis Augulis.
LM no Latvijas Pašvaldību savienības saņems jaunākos datus par trūcīgajiem valstī, ko tālāk nodos „Latvenergo". Ar informācijas apkopošanu aptuveni mēnesi strādās divi LM darbinieki, informēja Uldis Augulis.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.02.2014.

Apkopoja LAURA KOVTUNA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px