Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Satrauc nekārtības atkritumu laukumā

Redakcija

Autors • 25.02.2014.

Satrauc nekārtības atkritumu laukumā
Burtu lielums

Laikraksts „Stars" jau iepriekš ir rakstījis par sakoptības problēmām, kas nereti novērojamas pie atkritumu konteineriem, tai skaitā Madonā, Raiņa ielā 19. Tā arī pagājušajā nedēļā kāda lasītāja ar laikraksta starpniecību vēlējās uzzināt, kāpēc šajā atkritumu laukumā regulāri valda nekārtība.

Raiņa ielā 19, blakus katlumājai, pie atkritumu konteineriem, kā novērojusi madoniete, bieži apkārt ir izmētāti atkritumi. Tāpat šeit, līdzīgi kā citos konteineru laukumos, mēdzot viesoties „bezpajumtnieki", kas konteinerus pārrakājot, atstājot aiz sevis lielu nekārtību. Taču visļaunākais esot tas, ka jau pirms laba laika šai laukumā deguši atkritumi, sabojājot nojumītes jumtu, taču tas joprojām neesot nomainīts.
SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Osvalds Lucāns komentēja: – Pēc likumdošanas neviens atkritumu laukums nav atkritumu savācēja apsaimniekošanā. Tas viss visbiežāk ir māju iedzīvotāju kopīpašums, kas attiecīgi jākopj. Ir arī gadījumi, kad atkritumu konteineri atrodas uz pašvaldībai piederošas zemes. Bet jebkurā gadījumā šis laukums tad ir jāuztur un jāapsaimnieko attiecīgajai daudzdzīvokļu mājai piesaistītajiem sētniekiem. Visi dzīvokļi taču ir privatizēti, līdz ar to viss atrodas uz kopīpašumu domājamajām daļām.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.02.2014.

Autore: LAURA KOVTUNA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px