Nesen uzstādītais luksofors Madonā, Saules un Poruka ielas krustojumā, pēc tam, kad tas sāka regulēt gājēju un autotransporta kustību, raisīja dažādas emocijas. Īpaši neapmierināti bija autovadītāji, daži no viņiem uzskata, ka luksofors šajā vietā nav vajadzīgs.
No savas puses kā gājēja gan varu piebilst, ka, šķērsojot ielu, tomēr jutos drošāka, kad dega „zaļais cilvēciņš," neraugoties uz to, ka tur it kā jau bija gājēju pāreja, bet, redzot ātrumā tuvojošos mašīnu, doties pāri ielai šajā vietā tomēr šķiet riskanti. Taču, protams, daļēji var piekrist arī šoferu iebildumiem, ka Saules ielā tik nelielā posmā uzstādīti divi luksofori – Saules un Raiņa ielas, kā arī Saules un Poruka ielas krustojumā.
Nav vajadzīgs
Šim jautājumam uzmanība tika pievērsta arī Madonas novada domes deputātu Jeuženijas Adamovičas un Antras Gotlaufas tikšanās laikā ar iedzīvotājiem. Viens no tikšanās dalībniekiem interesējās, vai tiešām šai ziņā nekas netiks darīts, lai novērstu nevajadzīgos mašīnu sastrēgumus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.02.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto