Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

“Kore” no Madonas aiziet

Redakcija

Autors • 21.02.2014.

Burtu lielums

"Mani interesē, kāpēc Madonā vairs nestrādā kafejnīca "Kore". Nesen tur vēlējos ko uzzināt par iespējām sarīkot viesības, bet nekas nesanāca. Man paziņoja, ka "Kore" Madonas viesnīcā ir beigusi pastāvēt."

Šādu vaicājumu redakcijai nesen adresēja madoniete Inese.
Atbildi uz lasītājas jautājumu lūdzu sniegt SIA "Kārlis un partneri" valdes priekšsēdētāju Antu Velci. Viņa apstiprināja faktu:- Kopš 8. februāra viesnīcā "Madona" vairs nestrādā SIA "Kārlis un partneri" kafejnīca "Kore". Esam jau dzirdējuši nožēlas vārdus no saviem pastāvīgajiem klientiem, kāpēc tas ir noticis. Galvenais iemesls ir ekonomiskais. Diemžēl viss sākas un beidzas ar naudu, un cipari to rāda. Ja ilgstoši nav iespēju nopelnīt, tad bizness arī beidzas. Taču mūsu uzņēmums kā tāds savu darbību nepārtrauc, tikai aiziet prom no Madonas.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.02.2014.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px