Lai risinātu problēmas piensaimniecības un gaļas audzēšanas nozarē, Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru 14. februārī pulksten 11 Madonā organizē visu novada piena ražotāju un gaļas audzētāju sapulci.
Sanāksmē ar lauksaimniekiem tiksies un runās Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītājs Romāns Hačatrjans, AS „Lazdonas piensaimnieks" valdes priekšsēdētāja Elvīra Utināne, arī Zemkopības ministrijas pārstāvji.
Romāns Hačatrjans informē, ka pasākumam paredzētas divas daļas. Sapulces pirmajā daļā uz diskusiju ir aicināti novada zemnieki – piena ražotāji, lai runātu par piena ražošanas nozares nozīmību novadam un tās nākotni nākamajos gadus un nākamajā plānošanas periodā. Uz pasākumu aicināti arī visi novada gaļas audzētāji, lai runātu par iespēju ar pašvaldības atbalstu atrisināt lopkautuves problēmu, jo mūsu novadā tādas nav. Novada pašvaldībai ir vairāki priekšlikumi, tāpēc ir svarīgi uzzināt lauksaimnieku viedokli.
Sanāksme notiks Saieta laukumā 1 – Madonas novada pašvaldības 3. stāva zālē. Ar programmu var iepazīties interneta vietnē www.businessmadona.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ