Kā esam informējuši iepriekš, Madonas novada deputāšu Jeuženijas Adamovičas un Antras Gotlaufas tikšanās laikā ar iedzīvotājiem izskanēja daudz jautājumu un priekšlikumu.
Ne uz visiem deputātes varēja sniegt izsmeļošas atbildes, bet, kā „Staru" informē deputāte Jeuženija Adamoviča, bez uzmanības netiks atstāti ne jautājumi, ne priekšlikumi.
Deputātes lūgs jau nākamās Madonas novada domes finanšu un attīstības komitejas sēdes, kas notiks 18. februārī, darba kārtībā kā informatīvo jautājumu iekļaut šāgada 3. februārī tikšanās laikā ar iedzīvotājiem izteikto priekšlikumu un ierosinājumu izskatīšanu un tālāku virzību.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.02.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA