Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika lemts par iesniegumu saistībā ar zaudējumu atlīdzināšanu.
Pašvaldības juridiskās nodaļas jurists Helmuts Pujats deputātus informēja, ka Madonas novada pašvaldība saņēma AAS „BTA" iesniegumu ar lūgumu atlīdzināt zaudējumus 590,49 eiro apmērā.
„BTA" zaudējumus veido izmaksātā atlīdzība saistībā ar noslēgto OCTA līgumu automašīnai Audi 90. Ceļu satiksmes negadījumā tika bojāta minētā automašīna. Ceļu satiksmes negadījums notika sakarā ar to, ka ceļa zīme („Dodiet ceļu") bija ieaugusi krūmos un nebija redzama. Ceļu satiksmes negadījums notika Madonā, Lazdonas un Maskavas ielas krustojumā. Madonas novada pašvaldība ir ielu īpašnieks un pārvaldītājs. „BTA" savu prasību pamato ar Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likuma 41. panta pirmās daļas 3. punktu, kas nosaka, ka apdrošinātājs ir tiesīgs iesniegt regresa prasību pret ceļa īpašnieku (pārvaldītāju), ja apdrošinātājs tā vietā ir atlīdzinājis ceļu satiksmes negadījumā nodarītos zaudējumus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.02.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS