Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Atvainojas: kritiku sola ņemt vērā

Redakcija

Autors • 04.02.2014.

Burtu lielums

Pagājušajā nedēļā uz laikraksta „Stars" redakciju piezvanīja madoniete Edīte, kas izteica neapmierinātību ar to, ka viņa nu jau divas reizes, ierodoties SIA „Madonas siltums", ar izbrīnu secinājusi, ka klientu apkalpošanas zālē nav neviena darbinieka. Arī paziņojuma, kāpēc un – galvenais – cik ilgi netiks pieņemti maksājumi, neesot bijis. Redzamā vietā bija pieejams klientu apkalpošanas laiks un atbilstīgi tam komunālo pakalpojumu maksājumi bijuši jāpieņem.

– Es neesmu no tiem, kuri ikreiz, kad kaut kas nav tā, kā vajag, sūdzas, bet šoreiz tomēr nolēmu to darīt. „Starā" bija publicēts, ka SIA „Madonas namsaimnieks" gada sākumā netika pieņemti maksājumi, bet to es vēl varu saprast, jo tas bija tehnisku iemeslu dēļ. Bet, ja visas datorprogrammas darbojas, tas, manuprāt, nav pareizi, ja cilvēkiem, lai nomaksātu kārtējos rēķinus, neziņā jāstāv rindā. Tā tas vismaz bija pirms Ziemassvētkiem, kad pēc pulksten 8 rindā stāvēja kādi septiņi cilvēki un pēc apmēram pusstundas gaidīšanas gāju pie sekretāres, lai noskaidrotu, kas par lietu. Līdzīga situācija atkārtojās 22. janvārī, bet tad, satiekot uzņēmuma vadītāju, neapmierinātību, kāpēc netiek apkalpoti klienti, izteicu viņam. Man atvainojās, tomēr es gribētu ar laikraksta starpniecību precizēt klientu apkalpošanas darba laiku SIA „Madonas siltums", kā arī aicināt – lai darbinieks, kas apkalpo klientus, noteiktajā laikā ir uz vietas vai vismaz izliek paziņojumu, cik minūtes – piecas, desmit vai ilgāk –
kase nestrādās. Kā tas, piemēram, bija kasieres atvaļinājuma laikā, kad bija atstāts telefona numurs, uz kuru zvanīt, – atzīmēja madoniete Edīte.
Viņa uzsvēra, ka daudzi izmanto iespēju nomaksāt kārtējos rēķinus uzņēmumos, kur papildus netiek iekasēta komisijas nauda, – lielai daļai no svara tomēr esot katrs santīms vai tagad – cents. Bieži vien cilvēki, it sevišķi tie, kas dzīvo Rūpniecības ielas dzīvojamo māju kvartālā, vienu dienu mēnesī sāk tieši ar došanos uz SIA „Madonas siltums", lai pirms darba laika sākuma paspētu nomaksāt komunālos pakalpojumus. Ja sanāk neparedzēta kavēšanās, kā gadījies viņai, tas izraisa ķēdes reakciju: arī viņa savā darbavietā kavējusi klientu pieņemšanu un bijusi spiesta atvainoties.
SIA „Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis kritiku atzīst, vēlreiz atvainojas par sagādātajām neērtībām un sola kritiku ņemt vērā.
Jāpiebilst, ka maksājumus SIA „Madonas siltums" var veikt pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien no pulksten 8 līdz 12 un no pulksten 13 līdz 16 (pusdienu pārtraukums ir no pulksten 12 līdz 13), bet piektdienās – no pulksten 8 līdz 12.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px