Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Šāgada hokeja sezona

Redakcija

Autors • 31.01.2014.

Burtu lielums

Hokeja līdzjutējiem jaunais gads ir sācies ar labām ziņām. Rīgas „Dinamo" pirmoreiz, kopš spēlē KHL, ir izdevies iegūt tiesības piedalīties Gagarina kausa izslēgšanas spēlēs, kad komandām šīs līgas regulārajā čempionātā vēl jāspēlē 4-5 spēles. Cerīgi raugāmies arī Soču Olimpiādes virzienā, bet trešdien kļuva zināms, ka nest Latvijas karogu olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā ir uzticēts hokeja leģendai Sandim Ozoliņam. Viedokli par šāgada hokeja sezonu lūdzu izteikt Madonas novada domes deputātus – Praulienas pagasta īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāju Rihardu Saulīti un Madonas pilsētas 2. vidusskolas direktoru Valentīnu Rakstiņu.

Patiešām laba sezona
– Mums šī patiešām ir laba sezona. Sākumā es pat necerēju, ka Rīgas „Dinamo" tā būs tik veiksmīga. Es laikam tā īsti tomēr nenovērtēju treneri Arti Ābolu, bet viņam izdevās komandu saliedēt un mobilizēt, un, lūk, arī rezultāts. Man likās, ka viņš tam ir vēl par jaunu, no malas skatoties, neatstāj iespaidu, ka pret spēlētājiem varētu būt stingrs prasībās, – atzīst Rihards Saulītis. – Tiesa, šogad dinamiešiem ir arī nedaudz labāks sastāvs, bet nenoliedzami sasniegtajā rezultātā liels nopelns ir tieši trenerim. Šī sezona liecina, ka arī mūsu labākie hokejisti, kā, piemēram, Dārziņš, vislabāk sevi spēj parādīt, spēlējot tieši Rīgas „Dinamo", bet citās KHL komandās tas īsti neizdodas. Ne visai glaimojošas recenzijas Krievijas presē izpelnījās arī Rēdlihs. Priecē, ka Latvijas karogu nest Soču Olimpiskajās spēlēs ir uzticēts Sandim Ozoliņam un mums būs kārtīgs karognesējs.

Liels solis
– KHL čempionātā šajā sezonā daudz labāk spēlē ne tikai Rīgas „Dinamo". Arī horvāti, tāpat čehi un dažas citas komandas ir sevi ļoti labi parādījušas. Nopietnāk sagatavojās, nopietnāk izvēlējās sastāvu, spēlēja ar lielāku atdevi un tagad var pacīnīties par Gagarina kausu. Zināmā mērā tas bija negaidīti, ka dinamieši šādas tiesības ieguva vēl pirms regulārā čempionāta beigām. Katrā ziņā tas salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu ir liels solis uz priekšu – uzskata Valentīns Rakstiņš. – Šosezon darbojās viss – gan trenera Ābola, gan Sanda Ozoliņa, gan pārējo spēlētāju faktors – visi kopā ir malači! Arī Latvijas hokeja izlase, kam šajās Olimpiskajās spēlēs netiek izvirzīti nesasniedzami mērķi, tomēr var izšaut un ļoti labi nospēlēt pirmo spēli ar Šveici, es pieļauju, ka var to uzvarēt. Uzdevums nospēlēt pēc iespējas labāk vienmēr ir vieglāk izpildāms, nekā tad, ja izvirza mērķi izcīnīt medaļas vai kļūt par čempioniem. Savukārt to, ka Latvijas karogu nesīs Ozoliņš, uztveru kā goda un cieņas izrādīšanu pazīstamajam hokejistam.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px